Czy potrzebujesz stoiska handlowego dostosowanego do branży, jaką się zajmujesz? Dobrze trafiłeś. Jako producent mebli produkujemy i dostarczamy stoiska, wyspy handlowe, meble jubilerskie, wyposażenie sklepów oraz wszelkiego rodzaju innych powierzchni handlowych.

Doskonale wiemy, że w zależności od branży stoiska handlowe różnią się wyglądem, funkcjonalnością, rodzajem użytych materiałów i wykończeniami. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji stoisk kosmetycznych, galanteryjnych, spożywczych, jubilerskich, stoisk GSM, stanowisk zarówno dla drobnych, jak i większych produktów. Nasze stoiska spełniają wszelkie wymogi BHP, są piękne, nowoczesne i funkcjonalne.

 

Oferujemy najlepsze materiały odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Zależy nam na tym, aby zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia, dlatego wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, uwzględniając wszelkie oczekiwania Klienta. Oferujemy najlepsze materiały odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Systemy meblowe dostarczamy i instalujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Maksymalnie skracamy czas realizacji zlecenia. Dostosowujemy do Klienta czas trwania prac montażowych.

 


 

Doświadczenie, które procentuje.

Jesteśmy ekspertami w realizacji najlepszych rozwiązań dla znanych marek i dużych sieci. Kompleksowo realizujemy wyposażenie także klientów prywatnych i pojedynczych stoisk lokalnych. Celem działalności naszej firmy jest dostarczenie na rynek systemów meblowych o najwyższej jakości i najlepszej funkcjonalności. Projektując wyposażenie Twojego wnętrza staramy się jak najefektywniej rozplanować ekspozycję produktu. Od lat z powodzeniem wyposażamy obiekty wielu branż:

  • Sklepy i stoiska odzieżowe/galanteryjne
  • Sklepy i stoiska spożywcze
  • Sklepy i stoiska jubilerskie
  • Sklepy i stoiska GSM
  • Perfumerie
  • Kwiaciarnie
  • …i wiele innych

 


 

Zrealizowane w ostatnim czasie wybrane projekty mebli sklepowych.

Mamy nadzieję, że zapoznanie się z portfolio pozwoli na podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą Firmą, do czego oczywiście serdecznie namawiamy.