Prowadzisz sklep, boutique lub salon sprzedaży? Właśnie do Ciebie skierowana jest nasza oferta. Jako producent mebli produkujemy i dostarczamy wyposażenie sklepów, biur, recepcji, magazynów oraz wszelkiego rodzaju innych powierzchni handlowych.

Realizujemy zamówienia na meble sklepowe, regały i wyspy ekspozycyjne. Po spotkaniu lub konsultacji telefonicznej wykonujemy profesjonalne projekty. Zapewniamy transport do Klienta, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Oferujemy najlepsze materiały odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Zależy nam na tym, aby zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia, dlatego wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, uwzględniając wszelkie oczekiwania Klienta. Oferujemy najlepsze materiały odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Systemy meblowe dostarczamy i instalujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Maksymalnie skracamy czas realizacji zlecenia. Dostosowujemy do Klienta czas czas trwania prac montażowych.

 


 

Oferujemy najlepsze materiały odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi.

  • Wykonujemy meble z wszystkich rodzajów płyt meblowych wszystkich producentów płyt działających na naszym rynku.
  • Obszarem naszych szczególnych zainteresowań są meble wykonane z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk mat i półmat.
  • Stosujemy różnego rodzaju szkło: bezbarwne barwione fototapety szkło zwykłe, bezpieczne klejone oraz hartowane.
  • Oferujemy różnego rodzaju oświetlenie, przede wszystkim taśmy LED (ciepłe, zimne), halogeny oświetlenie punktowe oraz szynowe.
  • W zależności od potrzeb klienta wyposażamy meble w różnego rodzaju rolety.
  • Proponujemy również szycie pokrowców na wykonane przez nas meble.

 


 

Zrealizowane w ostatnim czasie wybrane projekty mebli sklepowych.

Mamy nadzieję, że zapoznanie się z portfolio pozwoli na podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą Firmą, do czego oczywiście serdecznie namawiamy.