Projektujemy meble doskonale dopasowane. Produkujemy i dostarczamy wyposażenie sklepów i biur. Wyposażamy recepcje, magazyny oraz wszelkiego rodzaju innych powierzchnie handlowe. Rzetelnie doradzamy, jaki rodzaj wyposażenia będzie najodpowiedniejszy dla Twojego rodzaju działalności.

W zależności od stopnia skomplikowania zlecenia, projekt i wycenę realizujemy na podstawie przesłanego do nas odręcznego rysunku obrazującego rozmieszczenie i wymiary stoiska handlowego. Możemy także umówić się na wizytę w lokalu w celu samodzielnego wykonania pomiarów przez naszych techników.

 

Projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Po spotkaniu lub konsultacji telefonicznej rozpoczynamy etap projektowania mebli lub stoiska handlowego. W projekcie uwzględniamy wszystkie otrzymane wymiary, charakterystykę, ilość i sposób rozmieszczenia towaru, wolną przestrzeń dla sprzedawcy i klienta oraz kolorystykę.

Zanim rozpoczniemy realizację zlecenia, każdy stworzony projekt wraz z wyceną zostaje przesłany do akceptacji.

 


 

Zrealizowane w ostatnim czasie wybrane projekty mebli sklepowych.

Mamy nadzieję, że zapoznanie się z portfolio pozwoli na podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą Firmą, do czego oczywiście serdecznie namawiamy.